دکتر سعید مقدم » جوانسازی پوست » راهنمای جامع برای انتخاب پزشک پوست و مو
مدت زمان مطالعه۳۲ دقیقه

راهنمای جامع برای انتخاب پزشک پوست و مو

این روزها افراد بسیاری هستند که به اهمیت زیبایی پوست و انجام مراقبت های پوستی پی برده اند و به یکی از مهم ترین دغدغه های آن ها تبدیل شده است. همین آگاهی و افزایش اطلاعات افراد باعث شده است که همواره از بهترین و معتبر ترین پزشکان در زمینه پوست و زیبایی کمک بگیرند. خوشبختانه روش های موثر و مختلفی جهت مراقبت از پوست و مو و زیبایی و جوانسازی وجود دارد. مراقبت های پوست و مو برای هر شخصی متفاوت می باشد و پوست هر فرد ویژگی های خاص و منحصر بفرد خود را دارد. پوست نشان دهنده سلامت بدن ما می باشد و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. به همین علت است که مراجعه به پزشک با تجربه که در این زمینه از مهارت و دانش کافی برخوردار است، بسیار با اهمیت می باشد. برخی از افرادی که ساکن غرب تهران هستند این پرسش را به کرّات مطرح می کنند که بهترین دکتر پوست در سعادت آباد کیست؟ مهم ترین ویژگی هایی که یک پزشک پوست و مو باید داشته باشد کدامند؟ دکتر خوب پوست و مو کیست و چگونه می توان به او دسترسی پیدا کرد؟ بهترین مرکز درمانی جهت انجام خدمات زیبایی پوست و مو باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

اگر برای شما هم این پرسش مطرح است در این مقاله همراه ما باشید تا بتوانیم سوال شما را پاسخ دهیم.

دکتر پوست و مو کیست؟

دکتر-پوست-و-مو

دکتر پوست و مو، به پزشکی گفته می شود که در زمینه تشخیص و درمان انواع بیماری های پوستی، مو و ناخن مهارت دارد. بهترین دکتر پوست و مو، در سال های تحصیل در بهترین مراکز دانشگاهی و زیر نظر بهترین اساتید در کشور آموزش های لازم را دریافت می کنند. همین امر باعث می شود که روند درمانی انواع بیماری های پوستی با موفقیت زیادی به اتمام برسد. به دلیل این که پوست و مو افراد از حساسیت های زیادی برخوردار است، حتما باید به بهترین دکتر پوست مراجعه کنید. اما بهترین دکتر پوست چه ویژگی هایی دارد؟ بخش بعدی را مطالعه کنید تا به شما بگوییم که دارای چه خصوصیاتی است.

مهم ترین ویژگی های بهترین دکتر پوست

در صورتی که می خواهید یک دکتر پوست خوب را تشخیص دهید می توانید با توجه به ویژگی های زیر انتخابی دقیق داشته باشید:

 • تجربه و مهارت در زمینه فعالیت های زیبایی و درمانی ای که ارائه می کند
 • برخوردار از معتبر ترین مدارک آکادمیک از بهترین مراکز آموزشی و دانشگاهی در کشور یا خارج از کشور
 • دارای مهارت های تشخیصی و درمانی
 • دارای تجربه در زمینه ارائه انواع خدمات زیبایی
 • ارائه بهترین و مهم ترین ترین مشاوره های درمانی و زیبایی به مراجعین
 • استفاده از بهترین تکنیک های درمانی در روند درمان انواع مشکلات پوستی که افراد با آن مواجه شده اند.
 • بکار گیری بهترین و نوین ترین ابزارآلاتی که در روند درمان انواع بیماری ها کاربرد دارند.
 • پزشک پوست در تشخیص و درمان انواع بیماری هایی که در ناحیه پوست ایجاد می شود؛ به طور کلی بیش از 2000 نوع بیماری های پوستی وجود دارد که بهترین دکتر پوست در سعات آباد می تواند هر کدام از انواع آن را به درستی و دقت تشخیص دهد و بهترین روش درمانی را انتخاب کند.
 • دکتر پوست در تشخیص و ریشه یابی انواع بیماری هایی که در بخش مو ها ایجاد می شوند.
 • استفاده از انواع لیزر ها برای درمان بیماری های پوستی یا اسکارها و ضایعات عروقی

اهمیت انتخاب پزشک پوست و مو

اهمیت-انتخاب-دکتر-پوست

پوست و موی انسان، در اثر کوچکترین تغییر در روند معمول زندگی تحت تاثیر قرار می گیرند. اغلب این تاثیرات منفی می باشند و سبب آسیب دیدن پوست یا مشکلاتی از قبیل ریزش مو می شوند. از این رو نیاز به یک پزشک پوست و مو حاذق همواره احساس می شود. نکته مهمی که وجود دارد این است که ما نمی توانیم به هر پزشکی برای درمان این مشکلات مراجعه کنیم. یعنی قبل از اقدام به مراجعه به پزشک، باید در مورد پزشک تحقیق و پرس و جو کنیم، از تجربه و مهارت او آگاه شویم، از افرادی که تحت نظر او درمان شده اند در مورد نتیجه کار سوال نماییم و اطلاعات خود را تکمیل نموده و سپس تصمیم گیری انجام دهیم. توجه به این موضوع بسیار مهم است که پزشک از چه مواد و برندی یا چه دستگاهی برای انجام فرآیندهای مختلف درمانی استفاده می کند، روش های درمانی او چیست و …

همه این ها مولفه هایی هستند که می توانند نتیجه حاصل از درمان را بهبود بخشند. در صورتی که مواد و دستگاه مورد استفاده مرغوب نباشد، ممکن است تاثیرات کاملا عکس بر جا بگذارد و سبب تخریب پوست، مو و نواحی تحت درمان شود. پس نتیجه می گیریم که می بایست از انجام خدمات پوست و مو در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها توسط افراد غیر پزشک باید جدا خودداری نمود تا از وقوع خطرات و عوارض جدی آن پیشگیری نمود.

دکتر پوست چه بیماری هایی را درمان می کند؟

زمانی که به بهترین دکتر پوست مراجعه می کنید، مشاهده خواهید کرد که انواع بیماری های پوستی را درمان کرده و به بهبود پوست شما کمک می کند.

 • تشخیص و درمان آکنه پوست
 • مشاوره و انجام کاشت مو
 • تشخیص و درمان اگزما
 • تشخیص و درمان پسوریازیس
 • تشخیص و درمان سرطان پوست
 • تشخیص علت اصلی ریزش مو و ارائه بهترین راهکار برای درمان آن
 • درمان واریس و ورید عنکبوتی
 • تشخیص و درمان عفونت های پوستی
 • تشخیص و درمان لک های پوستی
 • بیوبسی یا نمونه برداری از پوست
درمان-بیماری-های-پوستی
 • مشاوره و انجام کاشت مو
 • تشخیص و درمان اگزما
 • تشخیص و درمان پسوریازیس
 • تشخیص و درمان سرطان پوست
 • تشخیص علت اصلی ریزش مو و ارائه بهترین راهکار برای درمان آن
 • درمان واریس و ورید عنکبوتی
 • درمان ضایعات پوستی از جمله خال ها، زگیل های پوستی
 • درمان کهیر
 • درمان جوش یا آکنه

خدمات دکتر پوست و مو و زیبایی

انواع تزریقات زیبایی

امروزه یکی از سریع ترین و بی خطر ترین روش ها برای از بین بردن چین و چروک پوست صورت و ناحیه گردن،انواع تزریقات زیبایی و جوانسازی پوست می باشد که حاوی ترکیبات خاصی می باشند. هر کدام از این ترکیبات نیز دارای انواع مختلفی هستند که بنا به درخواست متقاضی استفاده می شوند. موارد کاربرد تزریقات زیبایی، عموما برای صاف و کشیده شدن پوست و رسیدن به فرم دلخواه به نواحی مختلف بدن است. استفاده از تزریقات زیبایی یک درمان غیر تهاجمی است و خیلی از بیماری ها را می توان با این محلول های تزریقی درمان کرد. به طور کلی تزریقات زیبایی، تزریق فیلر ( ژل و چربی) و تزریق بوتاکس را شامل می شود که در ادامه به آن ها می پردازیم:

تزریق-بوتاکس-پیشانی
فیلر-خط-خنده
بوتاکس

تزریق بوتاکس

بوتاکس، در واقع نام تجاری ماده تزریق شده در پوست است که به عنوان مهار حرکت عضلات شناخته می شود و می تواند از ایجاد یا تشدید چین و چروک پوست جلوگیری کند. در تزریق بوتاکس از سمی به نام بوتولیسم استفاده می شود که با فلج کردن عضله هدف سبب می شود چین و چروک هایی که در اثر افزایش سن و تحرک بیش از حد عضلات ایجاد شده اند، به طور کامل رفع شوند. تزریق بوتاکس، در حال حاضر یکی از محبوب ترین درمان های زیبایی در جهان است. از کاربردهای این روش می توان به تزریق بوتاکس به پیشانی، تزریق بوتاکس به خط اخم، خط خنده و خطوط گردن را نام برد. گرچه این روش برای اهداف زیبایی بسیار محبوب است، اما بوتاکس در واقع برای سایر مشکلات پزشکی نیز مفید است، که یکی از کاربردهای درمانی آن جلوگیری از تعریق زیاد زیر بغل می باشد. بوتاکس می بایست در دوز مناسبی تزریق شود. لازمه حصول نتیجه مطلوب و مورد انتظار از این تزریق، علاوه بر یافتن پزشک پوست و مو با تجربه، کیفیت موادی است که مورد استفاده قرار می گیرد. بهتر است که از برند های معتبر و با کیفیت استفاده نمایید تا به نتایج دلخواه دست یابید.

تزریق ژل

تزریق ژل، از جمله مواردی است که برای پر کردن خطوط عمیق مانند خط خنده و حجیم نمودن بخش هایی از صورت مانند گونه و لب استفاده می شود. هیالورونیک اسید تزریقی، نوعی پرکننده پوست موقتی است. اسید هیالورونیک به طور طبیعی از بدن تامین می شود و بیشترین غلظت آن در مفاصل، چشم ها و پوست است. اسید هیالورونیک در پوست آب را جذب می کند، که باعث می شود پوست هیدراته شود. با افزایش سن، چربی، عضلات، استخوان و پوست صورت دچار کاهش حجم می شوند. این کاهش حجم منجر به حالت فرو رفتن یا افتادگی صورت، ایجاد خطوط ریز، چین و چروک، چین و چروک و نازک تر شدن لب ها می شود. از روش تزریق ژل  برای کاهش خطوط ریز و چین و چروک صورت و ایجاد ساختار، چارچوب و حجم در صورت و لب ها استفاده می شود. اثرات معجزه آسای ژل بلافاصله پس از تزریق مشاهده می شود. تزریق ژل لب تاثیر بسزایی در حجیم نمودن و خوش فرم کردن لب ها دارد.

در این بخش می توانید نمونه کارهای تزریق ژل خط خنده دکتر سعید مقدم را مشاهده نمایید:

زیباسازی و جوانسازی پوست

زیبایی پوست در ظاهر افراد بسیار تاثیر گذار است و نقش بسیار مهمی را در جذابیت آن ها ایفا می کند. چنانچه احساس می کنید که پوست شما پیر شده و نیاز به مراقبت بیشتر و جوانسازی دارد یا اینکه چین و چروک ها روی پوستتان نقش بسته است، پیشنهاد می کنیم که به پزشک پوست و مو حاذق مراجعه نمایید. گاهی نیز ممکن است در اثر عوامل محیطی مانند قرار گرفتن در معرض آفتاب، افزایش سن، عدم رعایت بهداشت پوست، استفاده بیش از اندازه از مواد آرایشی و … پوست دچار پیری و از بین رفتن بعضی از بافت هایش می شود و شادابی خود را از دست می دهد. به وجود آمدن چین و چروک ها در صورت، ایجاد خطوط عمیق در پیشانی، اطراف لب و … از مواردی می باشد که برای اغلب افراد ایجاد می شود. جهت رفع این مشکلات، روش های غیر تهاجمی بدون نیاز به عمل جراحی و طی کردن دوران نقاهت وجود دارد که در ادامه به آن ها می پردازیم:

درمان پف یا سیاهی زیر چشم

سیاهی تیرگی زیر پلک های پایین در مردان و زنان شایع است. سیاهی دور چشم باعث می شود پیرتر از سن خود ظاهر شوید. اغلب برای خلاص شدن از آنها دشوار است.

از جمله روش های درمان سیاهی دور چشم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • لایه برداری شیمیایی برای کاهش رنگدانه ها
 • لیزر برای تقویت و سفت شدن پوست دور چشم
 • تزریق پرکننده های پوستی برای پنهان کردن رگ های خونی و ملانین که باعث تغییر رنگ پوست در زیر چشم می شوند مانند تزریق و تزریق ژل.

هایفوتراپی پوست صورت و گردن

هایفوتراپی، در واقع انتقال امواج متمرکز ماورای صوت با شدت بالا یا به اختصارHIFU ، به عنوان یک روش درمانی غیرتهاجمی برای جوانسازی پوست صورت است. این روش بخشی از روند رو به رشد درمان های ضد پیری است که برخی از مزایای لیفت صورت را بدون نیاز به جراحی فراهم می کند.

این روش های درمانی کم تهاجمی دوره نقاهت کوتاه تری نسبت به گزینه های جراحی دارند، اما نتایجی که ارائه می دهند چندان چشمگیر نیستند و به مدت طولانی دوام ندارند. به همین دلیل، پزشکان پوست HIFU را فقط برای علائم خفیف تا متوسط ​​یا زودرس پیری توصیه می کنند.

میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ، (همچنین به عنوان درمان القایی کلاژن شناخته می شود) شامل استفاده از سوزن های ظریف برای ایجاد صدها زخم کوچک، غیر قابل مشاهده در لایه بالایی پوست است.

این روش درمانی کم تهاجمی می تواند باعث گردش جریان خون و افزایش تولید کلاژن و الاستین در پوست شود در نتیجه از علائم پیری پوست جلوگیری می کند.

کاشت مو

کاشت موی سر برای افرادی که دچار ریزش مو یا طاسی شده اند، بسیار کارآمد می باشد و سبب رشد مجدد مو ها می شود. چنانچه دچار این مشکلات هستید، می توانید با مراجعه به دکتر سعید مقدم که در این زمینه بسیار با تجربه هستند، کاشت مو خود را انجام دهید و از نتایج شگفت انگیز آن لذت ببرید. کاشت موی سر با روش های مختلفی انجام می شود و پزشک با توجه به سن بیمار و عواملی که در این زمینه مهم هستند، یکی از روش ها را برای او استفاده می نماید. کاشت مو یا پیوند طبیعی مو، به برداشت و انتقال فولیکول مو از بخش های قابل برداشت یا همان بانک مو و یا قسمت هایی از بدن مانند سینه و ریش، و کاشت آن در قسمت هایی از سر که دچار ریزش یا طاسی شده اند، اطلاق می شود.

کاشت-موی-طبیعی

کاندیدای مناسب برای کاشت مو

کاشت مو می تواند هم برای آقایان و هم بانوان مورد استفاده قرار بگیرد و خوشبختانه باید گفت که افراد با سن و نژاد های مختلف، سال ها است که با استفاده از این متد توانسته اند رشد موی طبیعی خود را داشته باشند. کاشت مو به منظور درمان ریزش مو می تواند برای افراد ذیل مناسب باشد:

 • افرادی که در سوانحی مانند آتش سوزی موهای خود را از دست داده اند.
 • کسانی که روش های درمانی مانند مزوتراپی را امتحان کرده اند و به نتیجه مطلوبی در زمینه رشد موها و درمان ریزش مو نرسیده اند.
 • افرادی که تمایل دارند اسکار روی سر خود را توسط موهایشان بپوشانند.
 • مردانی که دچار ریزش آندروژنیک می باشند.

مراحل کاشت مو

آزمایش-قبل-کاشت-مو

مرحله اول

در ابتدا نیاز است که متقاضی در جلسات مشاوره کاشت مو قبل از انجام کاشت شرکت نماید و سوالات خود را در زمینه کاشت مو از پزشک خود بپرسد.

مرحله دوم

معاینات لازم توسط پزشک انجام می شود و در صورت نیاز آزمایشاتی برای فرد تجویز می شود.

معاینه-قبل-از-کاشت-مو
برداشت-مو-از-محل-اهدا

مرحله سوم

در مرحله بعد برداشت گرافت از محل اهدا کننده مانند ریش، موی سینه یا بانک مو انجام می شود.

مرحله چهارم

در مرحله آخر گرافت های استخراج شده از بانک مو در مناطقی که دچار ریزش شده اند و نیاز به کاشت دارند، کاشت می شود.

مرحله-کاشت-مو

مراقبت های قبل از کاشت مو

مصرف-الکل-قبل-کاشت-مو-ممنوع

از مصرف مشروبات الکی حداقل از 3 روز قبل کاشت خودداری نمایید.

مصرف-آسپرین-قبل-کاشت-مو-ممنوع

از مصرف برخی از داروهایی که سبب رقیق شدن خون می شوند از جمله آسپرین، وارفارین، هپارین و … خودداری نمایید.

استعمال-دخانیات-قبل-کاشت-مو-ممنوع

حداقل 7 روز قبل از کاشت مو از استعمال دخانیات پرهیز کنید.

مصرف-ویتامین-قبل-کاشت-مو-ممنوع

از مصرف ویتامین هایی مانند ویتامین E خودداری نمایید.

مصرف-ماینوکسیدیل-قبل-کاشت-مو-ممنوع

از مصرف داروهایی مانند ماینوکسیدیل قبل از کاشت مو خودداری کنید. چنانچه این دارو را قطع ننموده اید، حتما پزشک خود را مطلع نمایید.

مصرف-داروی-گیاهی-قبل-کاشت-مو-ممنوع

از مصرف برخی داروهای گیاهی اجتناب نمایید.

لیزر درمانی

لیزر آر اف RF فراکشنال

از روش RF فرکشنال برای درمان مشکلات پوستی مانند: جای جوش، اسکارهای ناشی از جراحی، چین و چروک های عمیق، بافت های ناهموار یا زبر و منافذ باز پوستی به کار گرفته می شود.

سیستم های RF فرکشنال از طریق مجموعه ای از طریق سوزن های بسیار ظریف، انرژی فرکانس رادیویی را به عمق پوست انتقال داده می شود. انرژی کنترل شده زخمی هایی را در پوست ایجاد می کند که طی روند بهبود، تولید کلاژن را تحریک کرده و پوست را بازسازی می کند تا در پوست ظاهری یکنواخت، شاداب تر و جوان تری ایجاد شود.

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد، یک روش غیرتهاجمی است که از نور بسیار قوی برای نفوذ به فولیکول های مو استفاده می کند. نور لیزر توسط رنگدانه موجود در ساقه مو در گرمای مولد فولیکول جذب می شود که به فولیکول آسیب می زند تا رشد موهای آینده را مهار کند. بنابراین، کندن مو قبل از درمان، به دلیل عدم وجود هدف، اثر لیزر درمانی را کاهش می دهد.

از آنجا که لیزر موهای زائد فقط بر رشد فولیکول های مو تأثیر می گذارد، ممکن است چندین روش از بین بردن موهای زائد با لیزر طول بکشد تا کاهش قابل توجهی در مو ایجاد شود. به علاوه، در حالی که لیزر موهای زائد به طور موثری رشد مو را کند می کند، اما تضمین کننده حذف دائمی مو نیست. ممکن است به درمان های دوره ای نگهداری نیاز باشد.

انواع روش های لاغری

در کلینیک دکتر سعید مقدم روش های مختلفی برای لاغری ارائه داده می شود. این روش های به طور کلی و عام باعث می شود که چربی ها در داخل بدن آب شده و توسط سیستم لنفاوی دفع شوند.

روش آر اف کویتیشن

در روش لاغری با دستگاه کویتیشن از امواج رادیویی استفاده می شود. این روش باعث برخورد مولکول های چربی به هم و درنتیجه بالا رفتن حرارت و آب شدن آن ها می شود. این آب شدگی ها از طریق سیستم لنفاوی دفع می شود. از رادیوفرکوئنسی برای درمان چاقی، جوانسازی و لیفت صورت و جراحی های کوچک نظیر برداشتن زگیل، میخچه، برداشتن لیپوم، برداشتن خال و … استفاده می شود. با تماس رادیوفرکوئنسی روی پوست بیمار، فوتون های رادیوفرکوئنسی به داخل پوست نفوذ کرده و ارتعاش در داخل پوست ایجاد می شود. درنتیجه مقاومت بافت در برابر عبور جریان رادیوفرکوئنسی در بافت، ایجاد گرما می کند. دستگاه کویتیشن با تولید امواج رادیویی که فرکانس پایین و شدت بالایی دارند، در بافت چربی لرزش ایجاد می کنند و با ایجاد فشار در این بافت، حباب هایی در بین سلول های چربی ایجاد می کنند. فشار ناشی از حباب های ایجاد شده و نیز لرزش، سبب پاره شدن غشای سلول های چربی می شود و نهایتا باعث می شود که چربی آزاد شده از سلول های چربی وارد رگ های لنفاوی و در نهایت عروق خونی شود.

لاغری موضعی با کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی، روشی بسیار ساده و کاربردی جهت حذف سلولیت ها می باشد و می تواند چربی های موضعی را حذف نماید. این روش بدون نیاز به عمل جراحی و به صورت غیر تهاجمی انجام می شود و تنها با تزریق گاز دی اکسید کربن صورت می گیرد. این گاز سبب می شود که اکسیژن بیشتری به آن ناحیه انتقال داده شود و در نتیجه بدن بیش از پیش سوخت و ساز می کند. در واقع با تزریق مقداری گاز کربن دی اکسید زیر سطح پوست، میزان گردش خون در اندام مورد نظر افزایش پیدا می کند، و به این ترتیب در اندام هایی که تجمع چربی در آن ها زیاد است، در اثر افزایش سوخت و ساز حاصل از این روش درمانی چربی ها تجزیه شده و چربی سوزی افزایش می یابد. کربوکسی تراپی در بدن، ذخایر مقاوم چربی را اصلاح می نماید. بعد از ورود به ذخایر چربی، CO2 به اسید کربنیک تبدیل می شود و سلول های چربی را حل می کند و چربی را آزاد می سازد. افزایش تخلیه لنفاوی، دفع چربی آزاد شده را در نواحی چربی شکم و پهلوها بهبود می بخشد.

روش کاشت نخ یا امبدینگ

نخ چربی سوز یا امبدینگ یا استفاده از نخ لاغری، روشی ساده و سریع جهت لاغری موضعی می باشد. افرادی که دارای اضافه وزن می باشند، اکثرا تمایل دارند تا قسمت خاصی از بدن خود را لاغر کنند. اما آنچه بدیهی است، آن است که هیچ رژیم و ورزشی وجود ندارد که بتواند به طور قطعی و صد در صد ناحیه خاصی از بدن را لاغر نماید. اما خوشبختانه با استفاده لاغری موضعی با کاشت نخ، می توان به این مهم دست یافت. امبدینگ یا استفاده از نخ لاغری، روشی درمانی در طب سوزنی می باشد. در این روش، پزشک به جای اینکه از سوزن برای طب سوزنی استفاده کند، نخ لاغری قابل جذب را جایگزین می نماید. این نخ ها از جنس کرومیک یا Cutgut هستند و در نقاطی از بدن که ویژه انجام طب سوزنی می باشند، کاشته می شوند. مدت زمان لازم جهت جذب این نخ ها در بدن سه هفته است. در این مدت به طور پیوسته نقاط مرتبط با طب سوزنی را تحریک نموده و کم کم جذب بدن می شوند. واکنش بدن به نخ های کاشته شده، مانند واکنش به طب سوزنی می باشد.

نتیجه گیری

افرادی که علاقه دارند توصیه های مراقبتی را در زمینه پوست و مو داشته باشند، ضروری است که حتماً به یکی از بهترین پزشکان پوست مو یا بهترین دکتر پوست در سعادت آباد مراجعه کنند. زیرا که گاهاً بی تجربگی و عدم بی تجربگی برخی از پزشکان باعث می شوند پوست نه تنها بهبود پیدا نکند، بلکه با عارضه های خطرناک تری روبرو شود. از این رو بهتر است که پیش از سپردن روند درمان در خصوص تجربه و مهارت دکتر پوست یقین حاصل کنید. در صورتی که پرسشی برای شما وجود دارد در بخش کامنت قرار دهید تا پاسخ آن را در اختیارتان قرار دهیم.

سوالات متداول پوست، مو و زیبایی

دکتر سعید مقدم

دکتر سعید مقدم

پوست، مو و زیبایی – مشاوره کاشت مو
ایشان انواع خدمات تزریقات پوستی از جمله تزریق بوتاکس و تزریق فیلر و دیگر خدمات زیبایی و درمانی پوست مانند میکرودرم ابریشن، کربوکسی تراپی جهت رشد مو، لاغری و …

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

4 دیدگاه ها
 1. الهه

  انجام چند جلسه هایفوتراپی برای مشاهده‌ی نتایج مورد نیاز است؟

  پاسخ
  • دکتر سعید مقدم

   سلام میزان بازده این روش بسیار بالا می‌باشد و بیشتر نتایج پس از جلسه‌ی اوّل قابل مشاهده خواهند بود. با این حال، شما می‌توانید این تکنیک زیبایی را پس از گذشت ۶ تا ۸ ماه تکرار نمایید و از مزایای آن بهره‌مند شوید.

   پاسخ
 2. عرفان سجادفر

  سلام می خواستم سوال کنم تو چه نواحی صورت میشه بوتاکس رو استفاده کرد؟

  پاسخ
  • دکتر سعید مقدم

   سلام بوتاکس را می‌توان در تمام صورت البته بیشتر در قسمت فوقانی صورت تزریق کرد. در برخی موارد در چروک‌های گردن، لب، بالای بینی و خطوط خنده (‌البته اگر عمیق نباشند) می‌تواند استفاده شود، ولی بیشتر در خطوط پیشانی، خط اخم و پنجه کلاغی دور چشم استفاده می‌شود.

   پاسخ
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با دکتر سعید مقدم